20-21 липня запрошуємо на Урочистість Матері Божої Беричівської до Бердичева

“Богородице, українську сім’ю під Твій захист прийми!”

Дорогі паломники!

Прийміть щире запрошення на Урочистість Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві.
У Бердичівському Санктуарії з XVII століття зберігається віра у переможне заступництво Богородиці. Після відродження воєнних знищень, припинення дії комуністичного режиму, а особливо з 90-х років ХХ століття образ Матері Божої знову приваблює численних паломників. Санктуарій Матері Божої Бердичівської за рішенням римсько-католицьких єпископів України 2011 року отримав назву Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію – Володарки України. Щороку численнішою стає громада паломників, які прагнуть молитися перед іконою Матері Божої Бердичівської.

Гасло цьогорічних заходів «Богородице, українську сім’ю під Твій захист прийми!» нагадує про продовження в Україні «Року святості подружжя та сім’ї». Прагнемо у молитовній спільноті біля підніжжя Бердичівської Богородиці доручити Богу всю велику сім’ю мешканців нашої держави, а також кожну окрему родину, особливо тих, які потерпають від війни, розлуки, важких матеріальних умов, а також молодь, дітей, літніх людей, самотніх, розгублених і стражденних.

Нашу молитву на площі перед стінами Санктуарію у неділю, 21 липня, об 11 годині, очолить архієпископ Томмасо Капуто, під пастирською опікою якого знаходиться Санктуарій Матері Божої в Помпеї (Італія). Саме з цього Санктуарію прийшла «Помпейська дев’ятниця», яка приносить плід багатьох чудес благодаті Божої у відкриті до молитви людські серця. Разом з достойним гостем літургію відправлять єпископи України, Польщі та інших країн.

Чекаємо на Вас!
Босі Кармеліти з Бердичева

Програма Урочистостей:

20 липня, субота:
– Зустріч паломників з 16.00.
– Служба Божа о 18.00.
– Нічне чування о 22.00.

21 липня, неділя:
– Служба Божа за участю Єпископату України об 11.00. Її очолить архієпископ Томмасо Капуто з Італії.

Джерело: Католицький Медіа Центр