Ви є тут

Травень 2015

Святкування 10-річчя створення спільноти Еффата


21 травня 2015 року від відбулись дві визначні події: вибори лідера та святкування 10-річчя створення спільноти Еффати. Кімната Назаретянського будиночка не вміщала всіх бажаючих долучитись цих важливих та приємних заходів.
Розпочався вечір спільною молитвою і голосуванням членів спільноти за лідера, заступника лідера та фінансового топ-менеджера (тобто головного бухгалтера). Лічильна комісія під головуванням Марії Лашевич підвела підсумки підрахунку бюлетенів.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА УРОЧИСТІСТЬ ЗІШЕСТЯ СВЯТОГО ДУХА


Рік B, Великодній період
Колір літургійних шат - червоний

Літургійні читання:
Діян 2, 1-11
1 Кор 12, 3б-7. 12-13

Йн 20, 19-23

Перше причастя дітей 17 травня 2015 року

17 травня у парафії святого Олександра відбулася урочистість Першого Причастя дітей.

Перше причастя дорослих 10 травня 2015 року

10 травня у парафії святого Олександра відбулася урочистіть Першого Причастя. 27 дорослих осіб готувалися до цієї урочистої події з вересня 2014 року під керівництвом сестри Ірини Ісмагілової.

Запрошуємо у хор!

Щоб передати красу сакральної музики, глибину Літургії, особисті духовні пережиття та молитовний досвід, збагативши цим скарбницю Церкви, потрібен гарний якісний спів. Наш хор парафії св. Олександра постійно підвищує свій рівень, намагаючись своїм співом допомогти парафіянам краще пережити Святу Месу.

Диск "Рік Господньої Благодаті"

РІК ГОСПОДНЬОЇ БЛАГОДАТІ
З безмежною любов'ю та вдячністю Господу...
Дорогі слухачі!
Прагнемо Вам представити Святу Месу, яка охоплює усі періоди літургійного року. Слухаючи твори, які за суттю та змістом виражають таємниці, які відбуваються під час Святої Меси, можемо глибше вникнути в історію нашого спасіння. Ще раз переконуємося, що Євхаристія, як говорить Катехізм Католицької Церкви, - це джерело і вершина християнського життя. В ній уприсутнюються найважливіші таємниці Відкуплення: Втілення, Народження нашого Спасителя Ісуса Христа, Його страждання і смерть на хресті та славне Воскресіння і Зіслання Святого Духа.
Бажаємо, щоб, слухаючи цей диск, Ви краще пізнали Ісуса Христа, глибше повірили в Нього і сильніше Його полюбили, та наслідували Його у своєму житті.

Парафіяльні оголошення на VII Великодню Неділю


Рік B, ІII тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Діян 1, 15-17. 20а. 20в-26
1 Йн 4, 11-16

Йн 17, 1-19

Прохання про допомогу!

Просимо про допомогу для Ірини Островської, автора "Католицького вісника". Пані Ірина пережила інсульт і зараз дуже потрібні кошти на її відновлення та лікування.

Парафіяльні оголошення на V Великодню Неділю


Рік B, І тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Діян 9, 26-31
1 Йн 3, 18-24

Йн 15, 1-8

Привітання з річницею єпископських свячень!

На 3 травня припадає 7-а різниця єпископських свячень Ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії Архієпископа Петра Мальчука.
Від щирого серця вітаємо нашого Пастиря!

Сторінки

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer