Ви є тут

Жовтень 2015

Святі Меси на кладовищах з нагоди Задушного Дня

Просимо ознайомитися із розкладом Святих Мес на кладовищах у місті Києві:

Мощі святого Шарбеля у нашому храмі


З 25 жовтня по 1 листопада в нашому храмі перебуватимуть мощі святого Шарбеля. Протягом цих днів зможемо помолитися за заступництво цього святого при його мощах.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXX НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік B, IІ тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Рим 8, 12-17

Лк 13, 10-17

Прохання про допомогу бійцям АТО

Прохання від нашого парафіянина Дмитра Парубця:

Як молитися Розарій

Молитва на розарію нині є найпоширенішою молитвою серед католиків і стала немов би католицьким молитовним символом. Розарій – це особлива молитва для випрошування ласки про мир: про мир у світі, про мир у родинах, про мир у людських душах, як рівно ж і молитвою за навернення людей до Бога.

Святкування 25-ї річниці повернення храму 10 жовтня 2015 року

Прохолодного жовтневого ранку парафія святого Олександра зодяглася у свої найкращі шати. У неї сьогодні особливе свято, подвійне. 25 років тому, 15 вересня 1990 року, на сходах будівлі, яка ще Церкві не належала, відслужили першу Службу Божу. А 20 років тому, 7 жовтня 1995 р., єпископ-помічник Житомирської дієцезії Станіслав Широкорадюк поновно освятив собор святого Олександра.
За 25 років собор став одним із найкрасивіших храмів України. А тоді, у 1990 році, католики отримали напівзруйновану будівлю, до відновлення якої довелося докласти не лише кошти, а й працю багатьох людей. Але парафіян це не лякало. В інтерв’ю Credo 2013 року о. Ян Крапан так згадує першу Службу Божу на сходах святині: «І 1990 року, в свято Воздвиження Святого Хреста, була Служба на сходах костелу св. Олександра, було багато священиків, дуже багато людей з’їхалося звідусіль – із Мурафи, з Бару, з Полонного: хто поїздами, хто автобусами. Площа перед храмом була повна людей. Священики сповідали просто на вулиці. З того дня була Служба щонеділі об 11.00 годині на вулиці біля храму, українською мовою. Також і Служба на Різдво, і Новорічна – теж на вулиці. 13 січня 1991 року нас пустили всередину. На четвертому поверсі, під куполом, відбулася перша Служба Божа. Люди дуже раділи: хоч треба було високо підніматися, але вже у своєму храмі! Розпочалися старання зробити там ремонт, зняти міжповерхові перекриття. Установи, які там були, поступово переселилися. За п’ять років виконали весь ремонт, повністю оновили святиню».

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXVIII НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік B, IV тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
Мудр 7, 7-11
Євр 4, 12-13

Мк 10, 17-30

Костьол Святого Олександра. Історія. Події. Особи. Ч. ІІ

Настоятелі парафії Святого Олександра
Даний перелік є максимально повним на сьогодні. Інформація щодо настоятелів парафії св. Олександра постійно уточнюється та доповнюється

Він уже з нами! Легендарний отець Ян Крапан на Радіо Марія

9 жовтня в студії Радіо Марія приймали дійсно легендарну особистість — отця-прелата Яна Крапана. Отець ще в роки радянської влади розпочинав відроджувати католицьке віровчення, їздив Україною, особливо Вінницькою та Київською областями, відшукував католиків, що забули своє коріння чи не мали змоги ходити до костелу, бо їх просто позакривали, навертав сотні нових вірних, уділяв їм Божих таїнств.

Міжконфесійна молитва про мир

У суботу, 10 жовтня 2015 року, о 15:00 на Михайлівській площі у Києві,заплановано проведення міжконфесійної і міжрелігійної молитовної зустрічі в присутності реліквій блаженної сестри Марти Вєцкої, які здійснюють паломництво по всій Україні.

Сторінки

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer