Ви є тут

Травень 2017

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА VІІ ВЕЛИКОДНЮ НЕДІЛЮ


Рік А, III тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Діян 1, 12-14
1 Пт 4, 13-16

Йн 17, 1-11а

Благодійний концерт камерного хору Inspiratum на підтримку дітей Дому святого Мартіна у Фастові

У суботу, 13 травня, в прокатедральному соборі святого Олександра у Києві відбувся благодійний концерт камерного хору Інспіратум на підтримку дітей Дому святого Мартіна у Фастові.

Концерт польської хорової музики у виконанні хору CHAPS – Академічного хору ім. проф. Яна Широцкого Західнопоморського технічного університету зі Щецина (Польща)

5 травня 2017 року у нашому храмі відбувся Концерт польської хорової музики у виконанні хору CHAPS – Академічного хору ім. проф. Яна Широцкого Західнопоморського технічного університету зі Щецина (Польща) (Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie (CHAPS))
Організатор заходу - Народна хорова капела "Днiпро". Концерт став результатом багаторічної співпраці капели «Дніпро» з хором-побратимом зі Щецину. Такі дружні культурні обміни і спільні виступи хори вже проводили неодноразово, починаючи з 2012 року.
На концерті хором CHAPS диригуватиме Катажина Борецька (Кatarzyna Ganczarska-Borecka), знаний у Польщі музикант та диригент.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА VI ВЕЛИКОДНЮ НЕДІЛЮ


Рік А, II тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Діян 8, 5-8. 14-17
1 Пт 3, 15-18

Йн 14, 15-21

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА V ВЕЛИКОДНЮ НЕДІЛЮ


Рік А, I тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Діян 6, 1-7
1 Пт 2, 4-9

Йн 14, 1-12

Зустріч молоді усіх парафій РКЦ та УГКЦ з отцем Мішелем Ремері, автором книги "Твіти з Богом"


6 травня 2017 року у прокатедральному соборі святого Олександра відбулася зустріч молоді усіх парафій РКЦ та УГКЦ з автором книги «Твіти з Богом» отцем Мішелем Ремері. Модератором зустрічі був отець Вальдемар Павелець SAC, модератор душпастирства молоді Києво-Житомирської дієцезії, настоятель парафії Матері Божої Фатімської у Довбиші, який на початку привітав усіх присутніх, звернувши увагу молоді на унікальність цієї зустрічі. Перекладачем був отець Віталій Козак OСD з парафії Воздвиження Святого Хреста на Святошино. Ця зустріч була присвячена двом важливим темам. Одна з них – це Синод єпископів, який Папа Франциск запланував на наступний рік і який торкатиметься проблем молоді. Отець Мішель Ремері є віце-секретарем Конференції єпископів Європи, він також займається підготовкою та збором інформації для цього Синоду. Одна із таких підготовчих зустрічей уже відбулася у березні 2017 року у Барселоні, там були присутні також і члени української комісії у справах молоді. Другою темою обговорення була праця отця Ремері – книга «Твіти з Богом», яку вже переклали багатьма мовами і яку активно використовують для катехизації.

Урочистість святого Олександра - покровителя нашого храму (3 травня 2017 року)


3 травня 2017 року у нашому соборі відзначали урочистість святого Олександра, Папи та мученика, покровителя нашого храму. У цей день відбувся урочистий відпуст.
Святкову Службу Божу відслужив Апостольський адміністратор Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, йому співслужили новообраний майбутній Ординарій нашої дієцезії, єпископ-номінант о. Віталій Кривицький та настоятель парафії отець Віталій Безшкурий, священики парафії та міста Києва.

Чумаков: Отець Віталій Кривицький часто мені нагадує торпеду


Отець Олесь Август Чумаков SDB: "Отець Віталій Кривицький – це людина, яка, радісно сміючись і жартуючи, прямує вперед у перспективі одного-єдиного, чим живе він сам, – Царства Воскреслого Христа. Підозрюю, що у нього насправді нема ніяких інших інтересів. Він – воїн. Він здобуває для Христа нові душі й нові простори. Вірний салезіянському гаслу «Дай мені душі – решта зайва», він здійснює духовність Дона Боско переповненою мірою. Сьогодні він приймає Київську кафедру в своїй вітчизні. Я свідчу, що він бачить перед собою неймовірну величину завдань – і уповає на Бога і Пресвяту Діву, Заступницю вірних"

Єпископ-номінант отець Віталій Кривицький SDB: «Усе віддаю Богові: або з Богом, або ніяк»


Києво-Житомирська дієцезія радіє, бо отримала батька, голову дієцезіальної родини, нового єпископа – отця Віталія Кривицького SDB. КМЦ розпитав Його Екселенцію про те, як він сприйняв своє обрання, про найбільш знакові моменти його життя, про людей, які на нього вплинули, про ставлення до медіа та про плани на майбутнє. Спілкувалася Вікторія Семенова для Католицького Медіа-Центру.

Віталій Кривицький: я про єпископство ніколи не думав


Єпископ-номінант Віталій Кривицький розповів CREDO про те, як єпископство змінило його найближчі плани на життя. Спілкувався отець Микола Мишовський, головний редактор порталу Credo.pro.

Сторінки

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer