Ви є тут

Червень 2017

Єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира

23 червня 2017 р. в кафедральному соборі св. Софії у Житомирі Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира. В очолюваній Апостольським Адміністрором урочистій Святій Месі, під час якої було звершено обряд рукоположення, співслужили єпископ Ян Пурвінський, єпископ-номінат Віталій Кривицький, настоятель храму святої Софії о. Віктор Маковський, ректори обох семінарій о. Ян Слєповронський та о. Роман Грек, багато інших священиків.

Урочиста консекрація та урочистий інгрес нового Ординарія нашої Києво-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького.

24 червня, у суботу, в Урочистість Народження святого Йоана Хрестителя, у нашому храмі відбудеться урочиста Консекрація (рукоположення у сан) та урочистий Інгрес (прийняття керівництва єпархією) нового Ординарія нашої Києво-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького. Початок урочистих відправ – об 11:00.
Запрошуємо усіх взяти участь в цих молитовних заходах та заохочуємо до молитов про потрібні Божі благодаті для нашого нового владики!

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА XII НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, IV тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
Єрем 20, 10-13
Рим 5, 12-15

Мт 10, 26-33

26. Але не лякайтеся їх. Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
27. Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах.
28. І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні.
29. Чи не два горобці продаються за гріш? А на землю із них ні один не впаде без волі Отця вашого.
30. А вам і волосся все на голові пораховано.
31. Отож, не лякайтесь, бо вартніші ви за багатьох горобців.
32. Отже, кожного, хто Мене визнає перед людьми, того перед Небесним Отцем Моїм визнаю й Я.
33. Хто ж Мене відцурається перед людьми, того й Я відцураюся перед Небесним Отцем Моїм.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА УРОЧИСТІСТЬ ТІЛА ТА КРОВІ ХРИСТА


Рік А, III тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - червоний

Літургійні читання:
Втор 8, 2-3. 14б-16а
1 Кор 10, 16-17

Йн 6, 51-58

Урочиста Свята Меса у соборі святого Олександра під час Другого Всеукраїнського З’їзду Лицарів Колумба

17 червня 2017 року в прокатедральному соборі святого Олександра була відправлена Архієрейська Божественна літургія, присвячена Другому Всеукраїнського З’їзду Лицарів Колумба. Літургію звершував митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький. Присутні були Великі Лицарі, їх заступники та Капелани рад з усієї країни (РКЦ та УГКЦ), лицарі з родинами.

Під час Другого Всеукраїнського З'їзду Лицарів Колумба у Києві відбулася прем'єра фільму про Йоана Павла ІІ

У Києві розпочалися урочистості з нагоди Другого Всеукраїнського з'їзду Лицарів Колумба.
16 червня 2017 року, о 15.00, у Києві, в кінотеатрі «Україна» відбувся прем’єрний показ документального фільму «Звільнення континенту: Йоан Павло ІІ і падіння комунізму».
Фільм «Звільнення континенту: Йоан Павло ІІ і падіння комунізму» було створено за сприяння «Лицарів Колумба» ‒ найбільшої католицької чоловічої братської організації, яка має понад два мільйони членів у всьому світі. Показ був організований «Лицарями Колумба в Україні» та Фондом сприяння медіа-ініціатив УГКЦ «Воскресіння». Переклад і дублювання фільму українською мовою здійснено «5 каналом».

Єпископ-номінант Кривицький — про «ДНК єпископа», Одесу і Київ

Під час зустрічі з журналістами, де очікуваний ординарій Києво-Житомирський представив свій герб, не обійшлося без імпровізованої прес-конференції. Як же було, маючи запрошення до єпископа-номінанта, не розпитати його про те, це і ще оте? Цікавинки зі спілкування о. Віталія Кривицького SDB із представниками католицьких медій — у короткому переказі.

У Києві було представлено офіційний герб єпископа-номінанта Віталія Кривицького

15 червня 2017 року в конкафедральному соборі святого Олександра в Києві відбулася зустріч єпископа-номінанта Віталія Кривицького зі спільнотою київських журналістів-католиків.
На зустрічі журналістам було представлено герб майбутнього ординарія Київсько-Житомирської дієцезії, хіротонія й інгрес якого призначені на наступну суботу, 24 червня 2017 року.
У зустрічі взяли участь єпископ-номінант Віталій Кривицький, канцлер курії Київсько-Житомирської дієцезії о. Віталій Безшкурий, керівники та працівники Католицького Медіа-Центру (Київ), телебачення «EWTN» (Київ), «Радіо Марія» (Київ), видавничого відділу отців-домініканців «Кайрос» (Київ), сайту парафії святого Олександра (Київ), сайту «Credo» (Кам’янець-Подільський).

Комунікат

24 червня о 11.00 год. в конкафедральному соборі св. Олександра в м. Києві відбудуться єпископські свячення, які уділить Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті Апостольський Нунцій в Україні та інгрес.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА УРОЧИСТІСТЬ ЗІШЕСТЯ СВЯТОГО ДУХА


Рік А, I тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - червоний

Літургійні читання:
Діян 2, 1-11
1 Кор 12, 3b-7, 12-13

Йн 20, 19-23

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer