Ви є тут

Урочиста консекрація та урочистий інгрес нового Ординарія нашої Києво-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького.

24 червня, у суботу, в Урочистість Народження святого Йоана Хрестителя, у нашому храмі відбудеться урочиста Консекрація (рукоположення у сан) та урочистий Інгрес (прийняття керівництва єпархією) нового Ординарія нашої Києво-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького. Початок урочистих відправ – об 11:00.
Запрошуємо усіх взяти участь в цих молитовних заходах та заохочуємо до молитов про потрібні Божі благодаті для нашого нового владики!

Пряму трансляцію єпископських свячень ви можете переглянути на каналі EWTN та телеканалі Глас (м. Одеса). Дивіться 24 червня об 11:00 годині!

Канал EWTN - Телебачення Віковічного Слова можна дивитися за посиланням на сторінки телеканалу:
Сторінка EWTN Ukraine на Youtube
Сторінка EWTN Україна на Facebook

Мешканці Одеси можуть дивитися пряму трансляцію на одеському телеканалі «Глас»

Усі фото та відео, а також текстові матеріали будуть розміщені за цим посиланням: Свячення та інгрес єпископа Віталія Кривицького, а також на сторінках парафії святого Олександра Ecclesia Catholica St. Alexandri - Chronica Paroecia, Парафія св. Олександра, Офіційний сайт парафії

Фото - Вікторія Кочубей

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer