Ви є тут

Єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира

23 червня 2017 р. в кафедральному соборі св. Софії у Житомирі Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира. В очолюваній Апостольським Адміністрором урочистій Святій Месі, під час якої було звершено обряд рукоположення, співслужили єпископ Ян Пурвінський, єпископ-номінат Віталій Кривицький, настоятель храму святої Софії о. Віктор Маковський, ректори обох семінарій о. Ян Слєповронський та о. Роман Грек, багато інших священиків.
«Ти ж, улюблений сину, який маєш увійти у пресвітерський стан, від імені Христа Вчителя, виконуватимеш священну місію навчання. Проголошуй всім Боже Слово, яке ти сам з радістю прийняв. Розмірковуй над Господнім Законом та зважай, щоб ти сам вірив в те, що читаєш, навчав того, в що сам увіруваа, та наслідував те, чого навчився. Нехай же твоє вчення буде поживою для Божого люду, а життя– приємним фіміамом для Христових вірних, щоб словом і прикладом ти зводив будівлю, якою є Божа Церква» - з такими словами повчання звернувся єпископ Віталій під час проповіді до отця-неопресвітера.
По закінченні проповіді кандидат на рукоположення, відповідаючи, як це передбачено обрядом, на питання єпископа, висловив готовність виконувати обов’язки, що витікають зі свячень, і присяг у вірності ординарію.
Багато теплих слів лунало на закінчення Святої Меси. Отець Сергій дякував Богу, батькам, наставникам та всім, з ким довелось зустрітись на дорозі свого життя.
Отець Сергій - син Руслана та Світлани Каганович, які служать парою країни в русі «Світло-Життя».
А вже 25 червня, у неділю, отець-неопресвітер Сергій Каганович відслужив свою першу Євхаристію. Численні учасники руху прибули до собору, щоб розділити радість приміційної Служби і привітати нововисвяченого отця. Урочисту Месу оздобили своїм служінням представники «Домашньої Церкви» під чуйним керівництвом сестер зі Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії (серцянок). Проповідь виголосив настоятель собору святої Софії – отець Віктор Маковський. Наприкінці Служби неопресвітер уділив спеціального Папського благословення та індивідуального благословення через покладання рук усім священикам, богопосвяченим особам, семінаристам, рідним та всім вірних, присутнім у храмі.
Дякуємо Богові за неоціненний дар священства, за кожне покликання, а особливо – з лона Живої Домашньої Церкви.
Дорогий Отче Сергію, нехай Ісус який покликав тебе до священства, додає відваги щодня залишати "сіті" минулого та вірно слідувати за Ним!


ВСІ ФОТО

За матеріалами сайту Києво-Житомирської дієцезії та Католицького Медіа-Центру

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer