Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА XIII НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, I тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
2 Цар 4, 8-11. 14-16а
Рм 6, 3-4. 8-11

Мт 10, 37-42

37. Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний.
38. І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний.
39. Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її.
40. Хто вас приймає приймає Мене, хто ж приймає Мене, приймає Того, Хто послав Мене.
41. Хто приймає пророка, як пророка, той дістане нагороду пророчу, хто ж приймає праведника, як праведника, той дістане нагороду праведничу.
42. І хто напоїть, як учня, кого з малих цих бодай кухлем водиці холодної, поправді кажу вам, той не згубить нагороди своєї.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні – І Неділя місяця. З цієї нагоди після св. Мес о 10:00 та 13:00 відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів з Літанією до Пресвятого Імені Ісуса. Також сьогодні після Божих Служб відбувається благословення дітей.
На цей тиждень припадають перші четвер і п’ятниця місяця. В ці дні в нашому храмі відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів з літаніями: про покликання до священства та монашого життя (четвер) та до Пресвятого Серця Ісуса (п’ятниця). Запрошуємо від щирого серця!

Цього тижня Свята Церква відзначає:

3 липня, в понеділок – свято св. Томи, Апостола;

6 липня, в четвер – спомин св. Марії Гореті, діви і мучениці;

8 липня, в суботу – спомин св. Йоана з Дуклі, пресвітера.

В липні заохочуємо взяти участь у черговому паломництві до Бердичева, до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, Головної Покровительки нашої Київсько-Житомирської Дієцезії.
Зокрема, «Радіо Марія» запрошує в одноденне автобусне паломництво 16 липня 2017 р. на центральну урочистість святкування 100-річчя фатімських об’явлень Богородиці.
Всіх, хто прагне вклонитися Матері Божої Бердичівській, передати Їй свої намірі та прохання про заступництво, просять повідомити про свою участь в паломництві, організованому «Радіо Марія», за телефоном редакції (044) 572-29-29.

Наміри Святішого Отця для Апостольства Молитви на липень

Місійний: "За наших братів, які віддалилися від віри, щоб вони, через нашу молитву та євангельське свідчення, могли заново відкрити близькість милосердного Господа та красу християнського життя".

ВСЕМОГУТНІЙ ГОСПОДЬ, ЯКИЙ ВОСКРЕСІННЯМ СВОГО СИНА ЗВЕРШИВ ДІЛО НАШОГО ВІДКУПЛЕННЯ І ВЧИНИВ НАС СВОЇМИ ДІТЬМИ, НЕХАЙ НАС НАПОВНЮЄ РАДІСТЮ СВОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer