Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА ХХ НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, IV тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
Іс 56, 1. 6-7
Рим 11, 13-15. 29-32

Мт 15, 21-28

21. І, вийшовши звідти, Ісус відійшов у землі тирські й сидонські.
22. І ось жінка одна хананеянка, із тих околиць прийшовши, заголосила до Нього й сказала: Змилуйся надо мною, Господи, Сину Давидів, демон тяжко дочку мою мучить!
23. А Він їй не казав ані слова. Тоді учні Його, підійшовши, благали Його та казали: Відпусти її, бо кричить услід за нами!
24. А Він відповів і сказав: Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого…
25. А вона, підійшовши, уклонилась Йому та й сказала: Господи, допоможи мені!
26. А Він відповів і сказав: Не годиться взяти хліб у дітей, і кинути щенятам…
27. Вона ж відказала: Так, Господи! Але ж і щенята їдять ті кришки, що спадають зо столу їхніх панів.
28. Тоді відповів і сказав їй Ісус: О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Цього тижня Свята Церква відзначає:

21 серпня, в понеділок – спомин св. Пія Х, Папи;

21 серпня, в понеділок – спомин св. Пія Х, Папи;

24 серпня, в четвер – свято св. Варфоломія, Апостола.

На цей день ми відзначаємо ХХVI-та річниця Незалежності України, тому особливо молимось, в тому числі під час св. Мес, за нашу Батьківщину та про дар миру на українській землі!

В цьому році Його Преосвященство Єпископ Ян Пурвінський відзначає Ювілей 40-річчя служіння Христовій Церкві на українських теренах, зокрема в Житомирській Катедрі св. Софії. З цієї нагоди від щирого серця запрошуємо усіх долучитись до святкування такої визначної дати! Урочисті заходи відбудуться наступної суботи, 26 серпня 2017 р., в Кафедральному Соборі св. Софії в м. Житомир. Початок св. Меси – об 11:00.

Цього року на 3 вересня припадає Ювілей 200-річчя освячення наріжного каменю нашого Храму св. Олександра. Літургійне вшанування цієї дати відбудеться за два тижні – в неділю, 3 вересня під час св. Меси о 10:00.

Звертаємо увагу дітей та їхніх батьків, що невдовзі розпочнеться новий навчальний, а, отже, і катехетичний рік. В нашій парафії катехези для дітей, молоді та дорослих провадитимуться від неділі 10 вересня. Розклад занять за тиждень буде вивішено на інформаційних стендах при вході до храму, а з усіх питань, щодо проведення катехез, просимо звертатись в сакристію та до сестер, що працюють в нашій парафії.

ВСЕМОГУТНІЙ ГОСПОДЬ, ЯКИЙ ВОСКРЕСІННЯМ СВОГО СИНА ЗВЕРШИВ ДІЛО НАШОГО ВІДКУПЛЕННЯ І ВЧИНИВ НАС СВОЇМИ ДІТЬМИ, НЕХАЙ НАС НАПОВНЮЄ РАДІСТЮ СВОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer