Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА ХХІ НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, I тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
Іс 22, 19-23
Рим 11, 33-36

Мт 16, 13-20

13. Прийшовши ж Ісус до землі Кесарії Пилипової, питав Своїх учнів і казав: За кого народ уважає Мене, Сина Людського?
14. Вони ж відповіли: Одні за Івана Христителя, одні за Іллю, інші ж за Єремію або за одного з пророків.
15. Він каже до них: А ви за кого Мене маєте?
16. А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого!
17. А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
18. І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
19. І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!
20. Тоді наказав Своїм учням, щоб нікому не казали, що Він Христос.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Цього тижня Свята Церква відзначає:

28 серпня, в понеділок – спомин св. Августина, єпископа і Вчителя Церкви;

29 серпня, у вівторок, – спомин Мучеництва св. Йоана Хрестителя.

На тиждень, що розпочався, припадають Перші П’ятниця і Субота місяця. В ці дні в нашому храмі після св. Мес відбуватиметься виставлення Пресвятих Дарів та Євхаристичні молебні. Від щирого серця запрошуємо на спільну молитву!

Звертаємо увагу дітей та їхніх батьків, що невдовзі розпочнеться новий навчальний, а, отже, і катехетичний рік. В нашій парафії катехези для дітей, молоді та дорослих провадитимуться від неділі 10 вересня. Також з 10-го вересня в нашій парафії знову відправлятимуться недільні св. Меси за участю дітей об 11:45.
Розклад катехетичних занять вивішено на інформаційних стендах при вході до храму, а з усіх питань, щодо проведення катехез, просимо звертатись в сакристію та до сестер, що працюють в нашій парафії.

В поточному році ми святкуємо Ювілей 200-річчя початку будівництва нашого Собору св. Олександра, й наступної неділі, 3 вересня, будемо урочисто відзначати двохсоту річницю освячення і закладення наріжного каменю під будівництво нашого Храму. Літургійне вшанування цієї знаменної дати відбудеться рівно за тиждень під час св. Меси о 10:00. Від щирого серця запрошуємо усіх долучитись до вдячних молитов за нашу парафіяльну Святиню!

ВСЕМОГУТНІЙ ГОСПОДЬ, ЯКИЙ ВОСКРЕСІННЯМ СВОГО СИНА ЗВЕРШИВ ДІЛО НАШОГО ВІДКУПЛЕННЯ І ВЧИНИВ НАС СВОЇМИ ДІТЬМИ, НЕХАЙ НАС НАПОВНЮЄ РАДІСТЮ СВОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer