Ви є тут

Уділення дияконських свячень у Києві


В суботу 28 жовтня 2017 року, на свято Апостолів Симона і Юди Тадея об 11:00 в київському Прокафедральному Храмі Св. Олександра відбулись свячення дияконату. Урочисту літургію очолював Його Преосвященство Віталій Кривицький, єпископ Київсько– Житомирської дієцезії.
Таїнство свячень дияконату прийняло двоє алюмнів Дієцезіальної Місійної Семінарії Redemptoris Mater в Києві – Педай Андрій 37 років родом з Вінниці та Щука Павло 27 років родом з Хмельницького.

Диякони були висвячені після дев’яти років формації, котра опирається на християнське втаємничення у малих спільнотах Неокатехуменальної Дороги. Кожен семінарист має свою спільноту, в якій народилось його покликання та завдяки котрій, на протязі всього часу, відкриває багатство свого Хрещення. Семінарія Redemptoris Mater готує дієцезіальних священиків для Нової Євангелізації на весь світ.
З отриманням свячень пресвітери служать в різних парафіях помісної дієцезіальної Церкви та після трьох років, будуть відправлені своїм Єпископом на місію там, де Церква буде цього потребувати. До сьогодні з цієї семінарії було висвячено шість священиків, четверо служать у різних парафіях Київсько – Житомирської дієцезії та двоє вже були відправлені на місію Ад Ґентес в Україні (Мукачево та Рівне).

БІЛЬШЕ ФОТО

Автор - о. Матеуш Адамскі, джерело - офіційна сторінка Києво-Житомирської дієцезії

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer