Ви є тут

Традиційний виїзд учасників курсу Альфа

2-3 грудня 2017 року відбувся виїзд учасників курсу Альфа. Нагадаємо, що він розпочався 2 жовтня в соборі святого Олександра в місті Києві. Міжконфесійний курс відбувається у формі семінарів-лекцій і обговорення в малих групках та надає відповіді на питання: Як змінити своє життя? Як пізнати Живого Бога? Хто я? Який сенс мого життя?
Затишний і комфортний монастир Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії в м. Обухів прийняв нашу компанію з 28 осіб на ці два дні: Свята Служба, семінари, обговорення, молитви, перегляд коротких відео, підготовка до веселого вечора, а в перервах спілкування за чашкою чаю чи кави.
Кульмінацією дійства був веселий вечір, в жартівливих конкурсах брали участь усі, адже ми є Божими дітьми. Поважне журі, що оцінювало танцювальні номери, в кінці визначило переможців і відзначило їх чудовими призами. Найкращим у танці-молитві було визначено людину з інвалідністю. Цей чудовий вечір та позитивні емоції альфісти і служителі зам’ятають надовго.
На слухачів курсу чекає ще один семінар-лекція та випускний вечір.

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer