Ви є тут

Великопісні реколекції 2018

У нашій парафії відбудуться Великопісні реколекції, які проведе о. Даниїл Ботвіна OFM, Міністр Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших (Францисканців). Реколекції триватимуть з 9-го березня (п’ятниця) по 11-те березня (неділя) включно. В ці дні конференції виголошуватимуться під час кожної св. Меси. Щиро запрошуємо!

о. Даниїл Ботвіна - уродженець Полонного (Хмельницька область). Народився 1979 року, вступив до Ордену Братів Менших 1996 року, вічні обітниці склав 2002 року. Висвячений на пресвітера 15 травня 2004 року в рідній парафії св. Анни у Полонному. Працював у Шаргороді. 2005 року розпочав навчання в Римі, де 2011 року здобув ступінь ліценцата з історії Церкви у Папському Григоріанському університеті. Далі працював у Раві-Руській, був секретарем і радним Провінції у Житомирі. З 2014 по 2016 рік був настоятелем санктуарію св. Себастяна у Бєллі (Італія). У травні 2016 року був обраний вищим настоятелем Провінції св. Архангела Михаїла, Україна. Володіє українською, польською, російською, італійською мовами.
Джерело: CREDO

Подія у Facebook

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer