Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА ІІІ ВЕЛИКОДНЮ НЕДІЛЮ


Рік B, ІІI тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Діян 3, 13-15
1 Йн 2, 1-5а

Лк 24, 35-48

35. А вони розповіли, що сталось було на дорозі, і як пізнали Його в ламанні хліба.
36. І, як вони говорили оце, Сам Ісус став між ними, і промовив до них: Мир вам!
37. А вони налякалися та перестрашились, і думали, що бачать духа.
38. Він же промовив до них: Чого ви стривожились? І пощо ті думки до сердець ваших входять?
39. Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю.
40. І, промовивши це, показав Він їм руки та ноги.
41. І, як ще не йняли вони віри з радощів та дивувались, Він сказав їм: Чи не маєте тут чогось їсти?
42. Вони ж подали Йому кусника риби печеної та стільника медового.
43. І, взявши, Він їв перед ними.
44. І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
45. Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання.
46. І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього,
47. і щоб у Ймення Його проповідувалось покаяння, і прощення гріхів між народів усіх, від Єрусалиму почавши.
48. А ви свідки того.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

За тиждень, 22 квітня, у нашій парафії група вірян, котрі пройшли відповідну катехетичну підготовку, вперше приступлять до Найсвятішого Таїнства - приймуть Перше Святе Причастя. Заохочуємо усіх до молитви за наших першопричасників про потрібні для них благодаті та запрошуємо за тиждень молитовно розділити їхнє свято!

Цього тижня у Києві перебуватиме багаточисельна делегація священиків з Архідієцезії Мілан на чолі з Митрополитом Мілану Архієпископом Маріо Енріко Дельпіні. У понеділок, 16 квітня, та у вівторок, 17 квітня, вони візьмуть участь у Святих Месах о 18:00 у нашому храмі. Щиро усіх запрошуємо!

Наступна неділя, 22 квітня, буде вже IV Великодньою неділею, котра також має назву Неділя Доброго Пастиря. У цю неділю розпочнеться Тиждень молитов за духовні покликання. "Жниво велике, а працівників мало", тож святим обов'язком кожного християнина є молитва за покликання до священницького та монашого життя.

Триває Великодній період. З цієї нагоди хочемо нагадати, що церковна заповідь зобов'язує принаймні раз на рік, саме в цей святковий час, приступити до Таїнств Поєднання (Сповіді) та Євхаристії. Не занедбуйте цього обов'язку і цієї чудової нагоди наближення до Господа. Також просимо повідомляти нашим священикам, якщо є потреба відвідати вдома чи у шпиталі задля сповіді та з Причастям тих парафіян, які не мають змоги бути у храмі!

НЕХАЙ ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДЬ, СПАСИТЕЛЬ СВІТУ, НАПОВНЮЄ ВАС РАДІСТЮ СВОГО БЛАГОСЛОВІННЯ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer