Християнська служба порятунку оголошує спільну молитву за Україну

Християнська Служба Порятунку закликає всіх християн приєднатися до Духовного Воєнного Стану, який розпочнеться одночасно з початком перебігу земного воєнного стану, проголошеного світською владою, і триватиме до його завершення.

В цей непростий для України час ми повторюємо вслід за апостолом Павлом: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12)

Нашими ворогами є духовні сили зла, темряви та ненависті, породжені окультним «рускім міром», сморід якого супроводжує передбачений Святим Письмом поступ народу Гог із землі Магог (Єзекиїла 38-39). Основне покликання українських християн сьогодні – сіяти і множити Божий Мир, освячуючи землю і людей у цій Духовній Війні Останніх Днів.

І нехай ніякі канонічні, догматичні, ритуальні чи історичні відмінності між конфесіями та деномінаціями не стануть перешкодами та каміннями спотикання на шляху досягнення нашої єдності і духовного сопричастя у Ісусі Христі. І поки наш «ісуси навини» ведуть фізичний бій у долині з новоявленим «амалеком», займімо духовний пагорб і подібно до Мойсея, Аарона та Хура виборемо нашу Перемогу, зруйнувавши духовні твердині у житті нашого народу та прокляття у історії народу чужого. Бо якщо Бог з нами, то хто проти нас.