Ecclesia Catholica Sancti Alexandri – Chronica Paroecia
“Господь закликає нас сьогодні скористатися речами, які є навіть тимчасові, які проходять, але для того, щоби збагнути про речі вічні, щоби наблизитися до них.” Проповідь єпископа Віталія Кривицького, 2 грудня 2018 р.
"Господь закликає нас сьогодні скористатися речами, які є навіть тимчасові, які проходять, але для того, щоби збагнути про речі вічні, щоби наблизитися до них."Проповідь єпископа Віталія Кривицького, 2 грудня 2018 р.
Опубліковано EWTN Україна Неділя, 2 грудня 2018 р.