Нічне чування в соборі cвятого Олександра

У п’ятницю, 25 січня, в парафії святого Олександра відбудеться чергове нічне чування. Формат чування: молитви Тезе та прославлення, адорація, Служба Божа, конференції, агапа, Слово на завершення.
Чування починається о 22 годині, закінчується о 6-й ранку. Меса рівно опівночі.
Тема цього чування: «Прийняття дару бути дітьми Божими» або «Дар Божого синівства».

Чимало людей отримували навернення на чуваннях у нашій парафії, про що вони свідчили на їх завершенні. Для когось чування стало стартом поглибленого життя в церкві: люди відкривали для себе дорогу до служінь, вступу до спільнот. Хтось поглиблював свої стосунки з Богом. Тож щиро запрошуємо вас віддати нічний час Господу, полишивши зону комфорту, і Він обов’язково віддячить сторицею!

Запрошуємо до храму всіх: незалежно від приналежності до конфесій, віросповідань, бо Господь не є вибірковим, Він радо чекає на кожного з вас!.. Тому всі нічні чування ми розпочинаємо з пісні «Відкрийте двері для Христа». «От, стою при дверях і стукаю: як хто почує голос мій і відчинить двері, увійду до нього і вечерятиму з ним і він зо мною» (Одкровення 3:20).

—-
Організатор – формаційна група Тавор, що відноситься до спільноти Еффата, тому дане нічне чування також має назву «Нічний Тавор».

Контактні телефони: 050 66379 85, 097 952 42 72.

Подія у Facebook