Урочистість Зішестя Святого Духа у парафії святого Олександра 9 червня 2019 року
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/news/img_3623.jpg?itok=kmcGX3x9)
9 червня 2019 року в Урочистість Зішестя Святого Духа, в конкатедрі св. Олександра в м. Києві 43 молодих людей з київських парафій прийняли Таїнство Миропомазання, яке їм уділив єпископ Київсько-Житомирський Віталій Кривицький SDB.
В проповіді єпископ зазначив, що Утішитель, Святий Дух, це Той, хто показує правду, і що жити за Духом, означає будувати особисті відносини з Богом, і до цього закликав кандидатів до Миропомазання.
с. Людмила Саганівська
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/imce_files/img_3578.jpg)
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/imce_files/img_3591.jpg)
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/imce_files/img_3605.jpg)
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/imce_files/img_3635.jpg)
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/imce_files/img_3640.jpg)
![](https://kzd.org.ua/sites/default/files/imce_files/img_3687.jpg)
БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ