Єпископом Харківсько-Запорізької дієцезії стане відомий капелан

Папа Франциск призначив отця Павла Гончарука єпископом Харківсько-Запорізької дієцезії.  
Про це сьогодні, 6 січня 2020 року, повідомлено у Ватикані.

Як повідомлялося, у вересні Святіший Отець призначив Олександра Язловецького єпископом-помічником Київсько-Житомирської дієцезії, а в жовтні — Миколу Лучка єпископом-помічником Мукачівської дієцезії. Крім того, це вже другий випускник семінарії Кам’янець-Подільської дієцезії, що стане єпископом Римо-Католицької Церкви в Україні.
Варто також відзначити, що нещодавно відомого капелана УГКЦ Степана Суса було обрано єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архієпископа.

Біографічна довідка
Павло Гончарук походить із багатодітної католицької сім’ї. Він є 5 дитиною з поміж 12. Народився 16 січня 1978 року в с. Корначівка Хмельницької області, проте виріс у Городку, куди переїхав у дитинстві з усією родиною. У 1995 році вступив до Вищої Духовної Семінарії в Городку. У 2002 році був висвячений на священника у Кам’янці-Подільському. З того часу служить у Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ. Спочатку — вікарієм кафедрального собору свв. ап. Петра і Павла, 7 років був настоятелем парафії Святого Архангела Михаїла в Дунаївцях. Від 5 грудня 2003 року очолює дієцезіяльний осередок «Карітас-Спес» у Кам’янці-Подільському. У 2010 році отримав ліцензіат із Канонічного права із спеціалізації подружнього права, університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві. Працює суддею й захисником подружнього вузла у Єпископському суді. Також — економом у Кам’янець-Подільській дієцезії. Часто відвідує Донбас, як військовий капелан-волонтер Християнської служби порятунку. Лауреат міжнародної відзнаки імені отця Омеляна Ковча за видатний гуманітарний внесок.

Джерело: CREDO: https://credo.pro/2020/01/252819

Цикл катехиз від єпископа-номінанта о.Павла Гончарука
Джерело: CREDO