Ви є тут

Березень 2017

Урочисте зібрання Легіону Марії 25 березня 2017 року

25 березня 2017 року у нашому храмі відбувся Ацієс – урочисте зібрання Легіону Марії. Ацієс — це латинське слово: так називалося вишикуване в бойовому порядку військо. У цей лень легіонери збираються всі разом та відновлюють свою присягу на вірність Діві Марії, Цариці Легіону, щоб отримати від Неї благословення і силу для продовження боротьби із силами зла.

Великопісні реколекції у соборі святого Олександра

В нашій парафії св. Олександра 31 березня розпочинаються парафіяльні реколекції, котрі буде проголошувати о. др Ришард Федерчик. Щиро запрошуємо!

Богослужіння Страсного Тижня 2017 року, які очолить Папа Франциск

Наближається до завершення період Чотиридесятниці, і вже менше, ніж через два тижні, у неділю, 9 квітня 2017 р., богослуженнями Пальмової неділі Папа Франциск розпочне Страсний Тиждень.

Великопісні реколекції під проводом єпископа Віталія Скомаровського

Розпочалися Великопісні реколекцїї під проводом єпископа Віталія Скомаровського, Апостольського Адміністратора Київсько - Житомирської дієцезії. У прямому ефірі на Телебаченні Віковічного Слова EWTN з 27 по 29 березня о 15:00, повтор о 20:00 (http://www.ewtn.org.ua/ewtn_ukraine.php). Приготуймося до зустрічі з Воскреслим Христом спільно на Телебаченні Віковічного Слова!

"Фатіма. День, коли танцювало сонце". Арт-проект до 100-річчя Фатімських Об'явлень

В суботу,11 березня відбулася презентація вистави "Фатіма - День, коли танцювало сонце", створеної на замовлення і за сприянням Санктуарію - організатора заходів до Святкування 100-річчя Фатімських Об'явлень. Прем'єра відбудеться 13 травня, о 21:00, з повторенням 15 травня, о 16:00, у Великій Залі пастирського центру Павла VI в Фатімі.

Архієпископ Петро Мальчук нагороджений посмертно

Декретом Президента Польщі від 30 травня 2016 року посмертно відзначено заслуги архієпископа Петра Геркуляна Мальчука. Президент Анджей Дуда удостоїв архієпископа Командорського хреста із зіркою ордена «За заслуги перед Польською Республікою» за діяльність на благо польської спільноти в Україні. Орден був переданий родині покійного архієпископа польським послом у Молдові Артуром Михальським 26 лютого 2017 року у парафії святого Йосифа у Рибниці, де парохом служить о. Тадеуш Маґєровський SCJ.

Спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру

Керівники та повноважні представники Церков і релігійних організацій України звернулися до священнослужителів, релігійних проповідників та наставників і всіх вірних наших Церков і релігійних організацій з пропозицією провести в неділю, 2 квітня о 15:00 в Києві на Софійському майдані, а також в обласних центрах, по всій Україні та в країнах українського поселення спільні молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.

У Вербну (Квітну) неділю у Києві відбудеться Міжконфесійна Хресна Хода

9 квітня 2017 року, у Квітну Неділю вулицями Києва пройде міжконфесійна Хресна хода. Початок о 15:00 год., біля храму УГКЦ на Львівській площі.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА IV НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ (LAETARE)


Рік А, IV тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - фіолетовий

Літургійні читання:
1 Сам 16, 1б. 6-7. 10-13аб
Еф 5, 8-14

Йн 9, 1-41

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА ІІІ НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ


Рік А, III тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - фіолетовий

Літургійні читання:
Вих 17, 3-7
Рим 5, 1-2. 5-8

Йн 4, 5-42

Сторінки

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer