slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА ХІХ НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, IIІ тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
1 Цар 19, 9a. 11-13
Рим 9, 1-5

Мт 14, 22-33

Опитування в рамках підготовки до XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді


Католицькі Комісії душпастирства молоді в Україні (РКЦ та УГКЦ) пропонують онлайн-анкету українською мовою для молоді у віці 16-29 років. Опитування послужать для підготовки XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді. Синод під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання» пройде в Римі в жовтні 2018 року. Анкету української мовою можна заповнити ТУТ. Анкета буде доступна до 30 листопада, а пізніше її результати надійдуть до Секретаріату Синоду. Це саме те опитування, про яке розповідав отець Мішель Ремері під час зустрічі з молоддю, яка відбулася у нашому храмі в травні.

Перший візит єпископа Віталія Кривицького до Бердичівського Санктуарія


У неділю 2 липня у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божого Святого Скапулярія раділи з приводу першого візиту нового Єпископа, Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького.

Призначення в Київсько-Житомирській дієцезії


Декретом від 3 липня єпископ Віталій Кривицький призначив на посаду канцлера курії отця Віталія Безшкурого та секретаря отця Матеуша Адамского.
Бажаємо Отцям наснаги та щедрих дарів Духа Святого на виконання всіх завдань.

Оаза Молоді з парафії святого Олександра переживала реколекції в селі Ясенівка

Оаза Молоді з парафії святого Олександра з Києва та з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Новограда – Волинського переживала реколекції І ступеня в селі Ясенівка, Пулинського району. О. Віталій Квапіш, котрий провадив ці духовні вправи, старався, щоб все було так як прагнув Засновник РухуСвітло – Життя о. Франциск Бляхницький.

Єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира

23 червня 2017 р. в кафедральному соборі св. Софії у Житомирі Апостольський Адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Скомаровський рукоположив у сан священства о. Сергія Кагановича з Житомира. В очолюваній Апостольським Адміністрором урочистій Святій Месі, під час якої було звершено обряд рукоположення, співслужили єпископ Ян Пурвінський, єпископ-номінат Віталій Кривицький, настоятель храму святої Софії о. Віктор Маковський, ректори обох семінарій о. Ян Слєповронський та о. Роман Грек, багато інших священиків.

Урочиста консекрація та урочистий інгрес нового Ординарія нашої Києво-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького.

24 червня, у суботу, в Урочистість Народження святого Йоана Хрестителя, у нашому храмі відбудеться урочиста Консекрація (рукоположення у сан) та урочистий Інгрес (прийняття керівництва єпархією) нового Ординарія нашої Києво-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького. Початок урочистих відправ – об 11:00.
Запрошуємо усіх взяти участь в цих молитовних заходах та заохочуємо до молитов про потрібні Божі благодаті для нашого нового владики!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer