Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА XIV НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, II тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
Зах 9, 9-10
Рм 8, 9. 11-13

Мт 11, 25-30

25. Того часу, навчаючи, промовив Ісус: Прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі, що втаїв Ти оце від премудрих і розумних, та його немовлятам відкрив.
26. Так, Отче, бо Тобі так було до вподоби!
27. Передав Мені все Мій Отець. І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити.
28. Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!
29. Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.
30. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Цього тижня Свята Церква відзначає:

11 липня, у вівторок, – свято св. Бенедикта, абата, Покровителя Європи;

15 липня, в суботу, – спомин св. Бонавентури, єпископа і Вчителя Церкви.

На наступну неділю, 16 липня, припадає Урочистість Пресвятої Діви Марії Бердичівської, Головної Покровительки Київсько-Житомирської Дієцезії.

З цього приводу заохочуємо взяти участь у черговому паломництві до Бердичева, до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію.
Зокрема, «Радіо Марія» запрошує в одноденне автобусне паломництво саме наступної неділі (16 липня 2017 р.) на центральну урочистість на часть Покровительки нашої Дієцезії та святкування 100-річчя фатімських об’явлень Богородиці. Всіх, хто прагне вклонитися Матері Божій Бердичівській, передати Їй свої намірі та прохання про заступництво, просять повідомити про свою участь в паломництві, організованому «Радіо Марія», за телефоном редакції: (044) 572-29-29.

Дорогі парафіяни! Хочемо нагадати Вам, що в період відпочинку (канікул та відпусток) ми повинні пам`ятати про свої християнські обов`язки! Адреси католицьких храмів в різних куточках нашої країни завжди можна дізнатися в сакристії. При нагоді також хочемо нагадати про одяг, в якому слід приходити до храму. Інформаційні стенди при вході пояснюють, як поводитися у святині.

ВСЕМОГУТНІЙ ГОСПОДЬ, ЯКИЙ ВОСКРЕСІННЯМ СВОГО СИНА ЗВЕРШИВ ДІЛО НАШОГО ВІДКУПЛЕННЯ І ВЧИНИВ НАС СВОЇМИ ДІТЬМИ, НЕХАЙ НАС НАПОВНЮЄ РАДІСТЮ СВОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer