Ви є тут

Опитування в рамках підготовки до XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді


Католицькі Комісії душпастирства молоді в Україні (РКЦ та УГКЦ) пропонують онлайн-анкету українською мовою для молоді у віці 16-29 років. Опитування послужать для підготовки XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді. Синод під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання» пройде в Римі в жовтні 2018 року. Анкету української мовою можна заповнити ТУТ. Анкета буде доступна до 30 листопада, а пізніше її результати надійдуть до Секретаріату Синоду. Це саме те опитування, про яке розповідав отець Мішель Ремері під час зустрічі з молоддю, яка відбулася у нашому храмі в травні.
«Ця ініціатива, — розповідає о. Міхал Воцал з Комісії душпастирства молоді, — є шансом для наших Церков служити молоді ще краще. До заповнення анкети запрошується кожна молода людина, навіть якщо вона не є католиком або християнином. Папа бажає, щоб їх голоси дійшли до вух та сердець пастирів. Він хоче, щоби молодь зрозуміла, що Церква прагне в них бачити протагоністів».
У першій частині опитувальника містяться обов’язкові запитання, що стосуються життєвої ситуації: освіта, цивільний стан, кількість дітей та незалежність від батьків.
Частина друга під назвою «Як бачиш себе та навколишній світ?» стосується самооцінки того, хто заповнює анкету. В цій частині містяться питання про те, яке місце в ієрархії цінностей посідають такі поняття як родина, самореалізація в роботі та досягнення соціального становища, ступінь довіри до різних установ: уряду, школи, поліції або Католицької Церкви.
У третій частині — «Мій життєвий вибір» респондентів просять відповісти на такі питання: найкращий вік, щоби покинути батьківський дім, або народження своєї першої дитини, та скільки дітей Ви плануєте мати. Також там містяться запитання, що стосуються участі в політичному, соціальному та професійному житті.
Наступна частина анкети, що має назву «Релігія, віра та Церква», торкається того, як часто респонденти приймають участь у релігійних практиках, та яке місце займає релігія в ієрархії цінностей. Автори анкети запитують також ким для респондентів є Ісус та які, на їх думку, важливі завдання, що стоять перед Католицькою Церквою.
Останні дві частини анкети запитують про присутність молоді в цифровому світі та дають можливість завдяки відкритим питанням поділитися своїм досвідом віри та баченням Церкви.

Джерело: CREDO

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer