Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXVI НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ


Рік А, II тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - зелений

Літургійні читання:
Єз 18, 25-28
Флп 2, 1-11

Мт 21, 28-32

28. А як вам здається? Один чоловік мав двох синів. Прийшовши до першого, він сказав: Піди но, дитино, сьогодні, працюй у винограднику!
29. А той відповів і сказав: Готовий, панотче, і не пішов.
30. І, прийшовши до другого, так само сказав. А той відповів і сказав: Я не хочу. А потім покаявся, і пішов.
31. Котрий же з двох учинив волю батькову? Вони кажуть: Останній. Ісус промовляє до них: Поправді кажу вам, що митники та блудодійки випереджують вас у Боже Царство.
32. Бо прийшов був до вас дорогою праведности Іван, та йому не повірили ви, а митники та блудодійки йняли йому віри. А ви бачили, та проте не покаялися й опісля, щоб повірити йому.

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

1 жовтня – І Неділя місяця. З цієї нагоди після св. Мес о 10:00 та 13:00 відбувається виставлення Пресвятих Дарів та Літанія до Пресвятого Імені Ісуса. Також після Божих Служб відбуватиметься благословення дітей та жінок, що чекають потомство.
Традиційно в першу неділю жовтня пожертвування, зібрані під час св. Мес, скеровуються на благочинну діяльність Місії «Карітас-Спес».

Цього тижня Свята Церква відзначає:

2 жовтня, в понеділок – спомин свв. Ангелів-Хранителів;

4 жовтня, в середу – спомин св. Франциска Ассізького;

5 жовтня, в четвер – спомин св. Фаустини Ковальської, діви;

6 жовтня, в п’ятницю – спомин св. Бруно, пресвітера;

7 жовтня, в суботу – спомин Пресвятої Діви Марії Цариці Розарію.

Від сьогодні, 1 жовтня, Церква розпочинає відправу Жовтневих Богослужінь з молитвою Св. Розарію. В нашій парафії ці Богослужіння відбуватимуться за таким розкладом:

в будні дні – після св. Мес о 7:30 та 18:00;
в неділі – після св. Мес о 10:00 та 13:00.
Щиро запрошуємо на спільну молитву!

На цей тиждень припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні в нашій парафії відбуватимуться виставлення Пресвятих Дарів та літанійні молебні, а в суботу після св. Меси о 18:00 відбуватиметься Адорація Хреста в Святому Причасті, котра триватиме до 22:00. Щиро запрошуємо!

Наміри Святішого Отця для Апостольства Молитви

Загальний: «За сферу праці, щоб були забезпечені повага та захист прав усіх робітників, а безробітні отримали можливість зробити свій внесок у розбудову спільного блага».

ВСЕМОГУТНІЙ ГОСПОДЬ, ЯКИЙ ВОСКРЕСІННЯМ СВОГО СИНА ЗВЕРШИВ ДІЛО НАШОГО ВІДКУПЛЕННЯ І ВЧИНИВ НАС СВОЇМИ ДІТЬМИ, НЕХАЙ НАС НАПОВНЮЄ РАДІСТЮ СВОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer