Ви є тут

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ НА СВЯТО ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО


Рік B, ІI тиждень псалтирі
Колір літургійних шат - білий

Літургійні читання:
Іс 55, 1-11
1 Йн 5, 1-9

Мк 1, 7-11

7. І він проповідував, кажучи: Услід за мною йде он Потужніший від мене, що Йому я негідний, нагнувшись, розв'язати ремінця від узуття Його.
8. Я христив вас водою, а Той вас христитиме Духом Святим.
9. І сталося тими днями, прийшов Ісус з Назарету Галілейського, і від Івана христився в Йордані.
10. І зараз, коли Він виходив із води, то побачив Іван небо розкрите, і Духа, як голуба, що сходив на Нього.
11. І голос із неба почувся: Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Його!

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні – Неділя Хрещення Господнього, котра завершує в Літургії Церкви Різдвяний період та розпочинає період Звичайний, котрий триватиме до 13-го лютого. А вже 14-го лютого, в Попільну Середу, розпочнеться Великий Піст.
Також сьогодні – І Неділя місяця, після св. Мес о 10:00 та 13:00 відбуватиметься Виставлення Пресвятих Дарів та Адорація Ісуса Христа в Євхаристії, а також урочисте благословення дітей.

Також в суботу, 13 січня, запрошуємо усіх учасників наших парафіяльних спільнот і рухів на спільну різдвяну зустріч («Оплаток»), що розпочнеться о 14:00. Щодо деталей, просимо звертатись до модераторів Ваших груп і щиро запрошуємо на зустріч!

Цього тижня Свята Церква відзначає:

13 січня, в суботу – спомин св. Іларіона, єпископа і Вчителя Церкви;

Для дітей та їхніх батьків, а також для дорослих повідомляємо, що після різдвяних канікул відновлено проведення катехез (приготування) до Святих Таїнств. Розклад не змінений. Просимо усіх відповідально ставитись до виховання власних дітей та до свого особистого християнського зростання!

Нагадуємо, що зараз тривають Коленди – пастирські відвідини Ваших домівок священиками нашої парафії. Ще є можливість записатись на такі відвідини, залишивши свою адресу та контактний телефон. З приводу цього питання просимо звертатись в сакристію!

НА НОВИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАЦІ, НАВЧАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ НЕХАЙ ВАС БЛАГОСЛОВИТЬ ВСЕМОГУТНІЙ БОГ!

Сайт утримується коштом ради Лицарів Колумба св. Олександра (#16626).
Автор матеріалів, якщо не зазначено інше - Ірина Ролінська
Використання матеріалів сайту дозволене виключно за умови розміщення прямого посилання на матеріал або головну сторінку сайту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer